|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
I runda Pucharu Polski na szczeblu KOZPN:
Błękitni Gonne Małe - Zawisza Grzmiąca 2:5
Bricomarche Radacz - Pionier 95 Borne Sulinowo 1:0
Drzewiarz Krosino - Wiarus Żółtnica 0:5
Lider Sępolno Wielkie - Błękitni Wektra Szczecinek 1:3
Polonia Stepień - Błonie Barwice 1:6
Radew Białogórzyno - Fala Hen Gąski 3:5
Płomień Pobłocie Wielki - Graf Bukówko 1:6
Pogoda Nasutowo - Start/Iskra Mokre 3:0
Wicher Mierzym - Bajgel Będzino 3:0
Victoria II Sianów - Grom Świelino 3:1
Iskra Kłanino - Leśnik/Rossa/Zefir Manowo 2:4
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica 3:4
UKS Wieża Postomino - Darpol Barzowice 1:5
Sokół Spore - Orzeł Łubowo 3:1
Kopanik Lubno - Sad Chwiram
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 3:2
Sokół Suliszewo - Kolejarz Wierzchowo 1:3
Wspólni Różewo - Calisia Kalisz Pomorski 4:2
Santos Kłębowiec - Jedność Tuczno 0:3
Don Bosko Rzepczyno - Pomorzanin Sławoborze 0:3
Jantar Siemyśl - Spójnia Świdwin 3:0
Grot Górawino - Płomień Myślino 2:6
Resko Karcino - Saturn Mielno 2:6
Syrena Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo 1:2
Wicher Rąbino - Głaz Tychowo 3:1
Huragan Bierzwnica - Drawa II Drawsko Pomorskie 5:3
II runda Pucharu Polski na szczeblu KOZPN:
Wiarus Żółtnica – Mechanik Bobolice 0:3
Kolejarz Wierzchowo – Orzeł Wałcz 2:5
Sokół Spore – Błękitni Wektra Szczecinek 1:2
Wspólni Różewo – Korona Człopa 1:11
Jedność Tuczno – Drzewiarz Świerczyna 2:0
Legion Strączno – Sad Chwiram 3:1
Huragan Bierzwnica – Olimp Złocieniec 0:3
Bricomarche Radacz – Pogoń Połczyn Zdrój 0:3
Zawisza Grzmiąca – Graf Bukówko 2:4
Pogoda Nasutowo – Wrzos Wrzosowo 4:1
Jantar Siemyśl – Pomorzanin Sławoborze 9:3
Wicher Rąbino - Olimp Gościno 4:5
Płomień Myślino – Bałtyk II Koszalin 0:3
Sokół Karlino – Piast Drzonowo 4:1
Błonie Barwice – Hubertus Biały Bór 5:3
Victoria II Sianów – Wybrzeże Biesiekierz 6:4
Wicher Mierzym – Gryf Polanów 0:5
Saturn Mielno – Wiekowianka Wiekowo 3:1
Victoria Sianów – Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 0:4
Darpol Barzowice – Sława Sławno 2:3
Wrzos Wrześnica – Zryw Kretomino 0:3
Arkadia Malechowo – Fala Hen Gąski 12:1
Lech Czaplinek - wolny los
III runda Pucharu Polski na szczeblu KOZPN:
Legion Strączno - Mechanik Bobolice 3:5
Orzeł Wałcz - Korona Człopa 3:0
Jantar Siemyśl - Gryf Polanów 3:1
Olimp Gościno - Gwardia Koszalin 0:5
Bałtyk II Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1:5
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 0:2
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 1:3
Victoria II Sianów - Leśnik/Rossa Manowo 0:4
Graf Bukówko - Darzbór Szczecinek 1:0
Pogoda Nasutowo - Zryw Kretomino 1:4
Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie 5:2
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Bałtyk Koszalin 2:1
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 0:2
Wielim Szczecinek - Drawa Drawsko Pomorskie 2:3
Błonie Barwice - Błękitni Wektra Szczecinek 5:2
Jedność Tuczno - Lech Czaplinek 3:1
1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu KOZPN:
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Mechanik Bobolice 3:2
Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 0:4
Jedność Tuczno - Drawa Drawsko Pomorskie 0:2
Saturn Mielno - Rasel Dygowo 0:2
Jantar Siemyśl - Kotwica Kołobrzeg 0:13
Zryw Kretomino - Leśnik/Rossa Manowo 1:2
Arkadia Malechowo - Gwardia Koszalin 2:5
Błonie Barwice - Graf Bukówko 5:1
1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu KOZPN:
Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo 4:2
Błonie Barwice - Drawa Drawsko Pomorskie 0:6
GKS Zefir Wyszewo - Kotwica Kołobrzeg 0:2
wolny los - Gwardia Koszalin
Najbliższa kolejka 20 | ||||||||||||||||||||||||
|
zachodnio-pomorskie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 19 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 62, wczoraj: 92
ogółem: 1 833 879
statystyki szczegółowe